12

May

Hijyenin Diğer Adı Hotel Apart Alsancak

Salgının pik yaptığı dönemde tüm kuralları titizlikle uygulayarak yaz tatilinde kendini ödüllendirmek isteyen tatilseverler için sevindirici gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yılın son günlerinde ortaya çıkan ve büyük bir hızla dünyanın dört bir yanına ulaşan koronavirüs; Dünya Sağlık Örgütü’nün pandemi hali ilan etmesine sebep olmuştu. Ancak yaz aylarının gelmesiyle birlikte çoğu ülke normalleşme adımları atmaya ve sosyal hayatı yeniden düzenlemeye başladı. Ülkemizde de hafta sonu yasaklarının kalkması ve seyahat özgürlüğünün yeniden tesis edilmesi gibi kararlar uygulamaya konuldu. Bu kararlar ışığında; kendiniz ve sevdikleriniz için muhteşem bir İzmir tatili planlamanızın önünüzde hiçbir engel bulunmuyor! Sağlık Bakanlığı’nın tüm karar ve önerilerini dikkate alarak hijyen çalışmalarını büyük bir titizlikle yürüten İzmir Apart Otel konfor, lüks ve hijyeni sizler için bir araya getiriyor.

İletişim Formumuz için: Tıklayın

Aramak için tıklayın: +902324211193

Rezervasyon Yaptırmak için tıklayın: Online Rezervasyon

Misafirlerimizin ve Personelimizin Sağlığı Her Şeyden Önce Gelir

Pandemi sürecinden önce de misafirlerini mis kokulu tertemiz odalarda ağırlamak için var gücüyle çalışan otelimiz, pandemi sürecinde özel hijyen uygulamaları gerçekleştiriyor. Sağlık Bakanlığı’nın yönlendirmeleri ışığında; tüm odaları ve toplu kullanım alanlarını antiseptik kimyasallarla periyodik olarak ilaçlayan Hotel Apart Alsancak, profesyonel temizlik personeli eşliğinde detaylı dezenfeksiyon işlemleri uyguluyor. İzmir’e yapacağınız tüm ziyaretler için konaklama tercihinizi Hotel Apart Alsancak’tan yana kullanarak bütün bir senenin yorgunluğunu rahat ve hijyenik odalarda atabilirsiniz. İzmir’in en gözde konumunda; Kıbrıs Şehitler Caddesi, Gönül Yazar Sokak mevkinde bulunan otelimizde salgın tehlikesi aklınıza takılmadan hiç unutmayacağınız bir Ege tatili yapabilirsiniz.

İletişim Formumuz için: Tıklayın

Aramak için tıklayın: +902324211193

Rezervasyon Yaptırmak için tıklayın: Online Rezervasyon

Virüsten Uzak, Cazibe Merkezlerine Yakın

İzmir’in en büyük merkez ilçelerinden Konak, Alsancak’ta konumlanan Hotel Apart Alsancak; enfeksiyon bulaşma riskini sıfıra indirmek için her geçen gün yeni tedbirler alıyor. Adnan Menderes Havaalanı’ndan ve İzmir Otogarı’ndan yaklaşık yarım saat uzaklıkta bulunan otelimiz, bünyesinde çalışan tüm personele ayrıntılı korona virüs eğitimi düzenledi. Personelimiz, hem kendi sağlığını hem de siz misafirlerimizin sağlığını korumak için uygulanması gereken tüm tedbirlerin bilincinde olarak çalışıyor. Sağlık Bakanlığı’nın konaklama tesislerinde genel temizlik kuralları hakkında yaptığı bilgilendirmeleri dikkate alan Hotel Apart Alsancak; odaların en az 24 saat boş bırakılarak havalandırılması, tekstil ürünlerinin 90 derece sıcaklıkta yıkanması ve depo ve gıda denetimi gibi tedbirleri büyük bir özenle uyguluyor.

İletişim Formumuz için: Tıklayın

Aramak için tıklayın: +902324211193

Rezervasyon Yaptırmak için tıklayın: Online Rezervasyon

Ortak Kullanım Alanlarında Sosyal Mesafe Uygulamaları

Mimarisi ve dekorasyonuyla göz dolduran Hotel Apart Alsancak; açık ve kapalı alanların en ince ayrıntıya kadar periyodik olarak dezenfekte edilmesinin yanında, ortak alanlar için de gerekli sosyal mesafe düzenlemelerini yapmış bulunuyor. Uzmanlar, ortak kullanım alanlarında sosyal mesafeye dikkat edildiği sürece enfeksiyon bulaş riskinin büyük oranda azaldığını belirtiyor. Korona virüs tedbirleri kapsamında tüm kural ve prosedürlere hakim olan güler yüzlü personelimiz, dezenfeksiyon işlemlerinde ozon ve ulv makineleri kullanıyor. Hotel Apart Alsancak, korona virüsle mücadele kapsamındaki tüm kuralları titizlikle uygularken, size sevdiklerinizle birlikte; Ayvalık, Alaçatı, Foça, Çeşme ve Şirince gibi turizm cennetlerinin tadını çıkartmak kalıyor. Yapacağınız geziler sırasında toplu taşıma araçlarını kullanmak istemezseniz şahsi aracınızı otelimizin hemen yan tarafında bulunan güvenli otoparkımıza bırakabilirsiniz. Eğlenmeye, rahat bir nefes almaya ve yeni yerler keşfetmeye en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde uzun yıllar boyunca aklınızdan çıkmayacak keyifli bir tatil yapmak sizin de hakkınız! Kış ve ilk bahar mevsimleri boyunca virüse karşı yürüttüğünüz amansız mücadelenin sonucu olarak kendinizi ve sevdiklerini ödüllendirmek istiyorsanız rezervasyon işlemleri için bize ulaşabilirsiniz.     

İletişim Formumuz için: Tıklayın

Aramak için tıklayın: +902324211193

Rezervasyon Yaptırmak için tıklayın: Online Rezervasyon

Tarafından crebro|Blog|0 comment

Yorumlar kapalı.

Phone
Phone