23

Haz

Hotel Apart Alsancak’ta Konaklamanız İçin 3 Müthiş Sebep

Ege’nin incisi, ülkemizin göz bebeği İzmir’de tatil yapmak istiyor ama nerede kalacağınızı seçemiyor musunuz? Hem farklı oda seçenekleriyle tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak hem turistik mekanlara yürüme mesafesinde olacak hem de uygun fiyatlarıyla tatil bütçenizi sarsmayacak bir konaklama fırsatı arıyorsanız doğru yerdesiniz!

Alsancak Mahallesi Gönül Yazar Sokağı’nda yani bir diğer deyişle İzmir’in kalbinde bulunan Hotel Apart Alsancak; şık dekorasyonu, her bütçeye hitap eden oda seçenekleri ve maksimum müşteri memnuniyetini sağlama vizyonuyla göz dolduruyor. Peki neden Hotel Apart Alsancak’ta konaklamalısınız? İşte karşınızda bu muhteşem işletmede konaklamanız için 5 sebep…

Depreme Dayanıklı Yeni Bina

Hotel Apart Alsancak için misafirlerinin ve personelinin sağlığı her şeyden önce geliyor. Bu yüzden ülkemizin acı gerçeği depremi görmezden gelmek yerine bu gerçekle yaşamayı öğrenmeye ve gerekli tüm tedbirleri almaya çalışıyoruz. Personelimizi düzenli periyotlarla doğal afetlere karşı bilgilendiriyor, doğal afet sırasında neler yapılması gerektiği hakkında mini konferanslar düzenliyoruz.

Otel binasının yeni ve depreme dayanıklı olması ve odalardaki eşyaların deprem planı çerçevesinde yerleştirilmiş olması Hotel Apart Alsancak’ı farklı kılıyor. Eğer siz de gün içerisinde İzmir’in tadını çıkarttıktan sonra odanızda huzurla ve güvenle dinlenmek, başınızı yastığa koyduğunuzda gönül rahatlığıyla uykuya dalmak isterseniz otelimizi tercih edebilirsiniz.

İletişim Formumuz için: Tıklayın

Aramak için tıklayın: +902324211193

Rezervasyon Yaptırmak için tıklayın: Online Rezervasyon

 

Kapsamlı Hijyen Uygulamaları

Dünyayı saran koronavirüs pandemisi sebebiyle hijyen uygulamalarını en üst seviyeye çıkartan Hotel Apart Alsancak, virüse karşı Sağlık Bakanlığı’nın istek ve tavsiyelerini eksiksiz uyguluyor. Otel bünyesinde yer alan tüm ortak ve kişisel alanlar sık periyotlarla dezenfekte ediliyor.

Otelin çeşitli konumlarında el dezenfektanları bulunuyor ve her odada misafirler için özel olarak hazırlanmış paketlerde cerrahi maske bulunuyor. Hotel Apart Alsancak’ın pırıl pırıl odalarını tercih ederek İzmir’in en önemli mekanlarına yakın ama covide uzak bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

İletişim Formumuz için: Tıklayın

Aramak için tıklayın: +902324211193

Rezervasyon Yaptırmak için tıklayın: Online Rezervasyon

 

 

Samimi ve Sıcak Bir Ortam

Geçtiğimiz günlerde yeniden ilan edilen hafta sonu sokağa çıkma yasaklarını sıcak ve samimi bir ortamda değerlendirmek istiyorsanız Hotel Apart Alsancak’a davetlisiniz! Ev konseptine sahip olan odalarımızda hijyenik ve güvenli bir ortamda olmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Modern dekorasyonuyla büyük ilgi çeken kış bahçemizde sınırsız çay kahve içebilir, lobi alanımızda dilediğiniz gibi TV izleyebilirsiniz. 

İzmir’in en güzel ve huzurlu lokasyonunda, asla unutamayacağınız bir tatil için hemen şimdi rezervasyon yaptırabilirsiniz.

İletişim Formumuz için: Tıklayın

Aramak için tıklayın: +902324211193

Rezervasyon Yaptırmak için tıklayın: Online Rezervasyon

Tarafından Editör|Blog|0 comment

Leave a Comment

Phone
Phone